İrem Reklam Matbaa Promosyon

Dijital - Reklam - Kırtasiye - Promosyon - Dijital Baskı - Proje Kopyalama - Matbaa

Hakkımızda

İrem Kırtasiye Balgat

Firmamız, 2008 yılında başladığı faaliyetlerini sektördeki en son gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek en doğru hizmeti müşterisine sunmak için, büyük bir titizlikle çalışmakta ve kalite anlayışı ile hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu güne 4 şube ile elde ettiği tecrübe ve deneyimlerini, yüksek kalitede üretim yapan mükemmelliyetçi bir anlayış ile birleştirerek, hem firmamıza hem de müşterilerine karşı sorumluluk duyan, buna bağlı olarak da personelinden teknik donanımına kadar her türlü çalışmayı ve yatırımları sürekli gerçekleştiren bir firmayız.

Ülkemizde kırtasiye sektörünün gelişimini bir misyon olarak gören İREM KIRTASİYE REKLAM DİJİTAL MATBAA faaliyetlerini bu bakış açısıyla şekillendirmiş ve sektörün büyümesine öncülük etmiştir. Öncü çalışmalarıyla Türkiye'de kırtasiye kullanımını artıran İREM KIRTASİYE REKLAM DİJİTAL MATBAA, sektörün kalite standardını sürekli yukarı taşımaktadır. Sektöre 'hizmet kalitesi' getiren iş yerimiz, zengin ürün çeşitliliği, yaygın dağıtım ağıyla tüketicilere en iyiyi sunmak için yatırımlarına devam etmektedir.

İREM KIRTASİYE REKLAM DİJİTAL MATBAA, Kaliteli hizmet anlayışı, son teknoloji makinaları ve her biri kendi alanında uzmanlaşmış kadrosu ile sizlere hizmet vererek her geçen gün, bu gücünü dahada katlayarak kendi alanında yükselmeye devam etmektedir.

Siz müşterilerimize sağladığımız kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha yükseklere taşımak KALİTE POLİTİKAMIZ'dır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için gelişen teknolojiyle birlikte, hepsi kendi alanında profesyonel uzman kadrosu ile zamanında, kaliteli ve ekonomik olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını sağlayabilmek ilkelerimiz arasında en başda yer almaktadır.

Katalogda olmayan diğer zengin ürün çeşitlerimiz için sizleri mağzamızda görmekten onur duyarız.